Hizmetler

Hizmetlerimiz
MSharp Yazılım'ın Hizmetleri ile

Ana işinize odaklanın

Masaüstü Yazılımları

Windows Application

Windows tabanlı paket ve özel yazılım çözümleriniz ile tüm işlemleriniz kolay bir şekilde yürütün.
MSharp Yazılım, masaüstü yazılım hizmetleri ile iş gücünüzü hafifletmek ve verilerinizi güvenli bir biçimde depolamak amacıyla üretilmiş uygulamalarıyla işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Masaüstü yazılımlarımız ile firmanızın performansını arttırabileceğiniz gibi daha kontrollü bir çalışma planıyla iş gücünüzü hafifletebilirsiniz. Bu noktada Masaüstü yazılımlarımızın faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

* Yapılan iş için verilen çabayı azaltarak hem vakitten hem de maddi yönden tasarruf sağlar.
* Planlı ve programlı bir çalışmayı mümkün kılar.
* Çalışmalarınıza ilişkin raporları bir arada tutarak istenildiği zaman analiz etme imkânı sunar.
* İşlem sürenizi ciddi boyutlarda kısaltır. Bu hem daha hızlı çalışmanıza hem daha verimli bir hizmet vermenize olanak sağlar.
* Kişisel bilgisayarlarınızda depoladığınız veriler güvenli bir biçimde korunurken, başka kaynaklara aktarım konusunda büyük kolaylıklar yaşarsınız.

Diğer Hizmetlerimiz

MSharp Yazılım, masaüstü uygulamalar dışında birçok konuda hizmet sunar.

El Terminali

Depolarınız yönetin

El Terminali uygulamalarımız ile depolarınız kolayca yönetin.

MSharp Yazılım, El Terminali uygulamaları ile depo giriş, ve çıkışlarınızı yönetin. Ürünlerin depoya girişinden çıkışına kadar tüm süreçleri paket yazılımınız ve özel yazılım çözümlerimizle deponuzda düzen sağlayın. Diğer yazılımlarınızla uyumlu bir şekilde çalışma ayrıcalığını yaşayın.

Windows Tablet

Daha hızlı, daha kullanışlı

MSharp Yazılım, Windows Tabletleri ile ticari, paket ve özel yazılımlarımızla uyumlu yazılımlar üretir. Bu uygulamalar daha hızlı, daha kullanışlı ve maliyet olarak daha uygun çözümler sunar.

Wİndows Tablet uyugulamaları ile şirket gereksinimleri doğrultusunda basit ekranlar ile hızlı çözümler sunar.

Web Uygulamaları

Web Uygulamalarımızla yanınızdayız.

MSharp Yazılım, Web tasarım ile şirket ve kişisel web siteleriniz için çözümler sunar. Kolay yönetim paneli ile web sitelerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. MSharp Yazılım, Web uygulamaları ile paket programlarımız ve özel yazılım isteklerinizi işinde uzman personellerimizle basit ve kolay kullanımlarla yanınızda.

Tasarım Çözümlerimiz

Grafikerlik, İllüstrasyon veya tasarım çözümlerimizle MSharp Yazılım yanınızda

Veritabanı Yönetim

SQL, MySQL ve Access çözümlerimiz

MSharp Yazılım, Veritabanı yönetimi konusunda uzman personelleri ile şirket verilerinizi yönetme konusunda yanınızda.

SQL, MySQL ve Microsoft Access veritabanları ile yönetim, destek ve eğitim konusunda MSharp Yazılım yanınızda. Yönetme, raporlama ve eğitim taleplerinizi hızlı bir şekilde sizlere sunar.

Get Your Business

In Top Level

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip sed do eiusmod tempor incididunt.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.